Voltiž

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Poslední vytoupení “282 Corinzia”, Jezdecké slavnosti zámek Kačina 7.10.2017

TOTO VIDEO NENÍ BĚŽNĚ VĚŘEJNÉ! JE POSKYTNUTO ZCELA VYJMEČNĚ VEŘEJNOSTI JAKO PODĚKOVÁNÍ ZA SLEDOVANOST A SDÍLENÍ PŘÍSPĚVKŮ WEBU KLADRUBSKEPOLABI.CZ!

Děkujeme a těšíme se i na další Vaši podporu webu i událostí nejen z této lokality! Posílejte nám Vaše fotografie a videa z událostí a přidáme je na tento web! Staňte se partnery tohoto webu!

Máte společnou zájmovou činnost? Napiště nám na studio@4production.cz a vytvoříme Vám samostatnou část webu, kde budete moci přidávat své vlastní články, fotografie i videa a šířit je s naší pomocí nejen po celém okolí ale i světě a to ZCELA ZDARMA!

 

 

Již jen několik dnů zbývá do konce měsíce, kdy můžete využít speciální AKČNÍ nabídky se slevou 10% na foto-video služby spuštěné na Den soukromého podnikání (Pro více info klikni)…