Video: Cykloturistické videopostřehy Kladrubského Polabí 1. (HD) Nokia N8

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Cykloturistické videopostřehy Kladrubského Polabí 1. (HD), Nokia N8

Cyklistický výlet za krásného červencového dne zachytil s pomocí videa několik pohledů na okolí Kladrub nad Labem.

 

 

Okolí Kladrub nad Labem, Koles, Komárova a také obce Bílé Vchynice zachytilo magické oko mobilního telefonu Nokia N8 při 22. červencovém dnu 2015. Flóra i fauna v této Polabské nížině má i svá kouzelná a skrytá místa. Podělte se o ně i s návštěvníky tohoto webu! Připojte se! Rádi Vás uvítáme v týmu redaktorů a externích spolupracovníků!

Experimentujete také s videem? Ptáte se jak natočit video na tento web? Kontaktujte nás! Nezapomeňte sdílet toto video a přidávat komentáře!

Kamera mobilního telefonu: Jaroslav Smékal, www.KladrubskePolabi.cz & www.4production.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , http://pocasi.4production.cz , www.videokronika.eu

Další videa nejen z okolí Kladrub nad Labem naleznete na www.YouTube.com/JaroslavSmekal