Vernisáž – Josef Pírka (HD video+titulky)

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

7. duben 2016, OÚ Kladruby nad Labem.

Vernisáž Josef Pírka. Výstavu je možné navštívit do konce května. Více info na OÚ Kladruby n/L.

Video z této události bylo zachyceno mobilním telefonem a v tuto chvíli ho můžete zhlédnout na tomto webu. Několik málo fotografií z události bude zveřejněno níže pod videem a množství dalších snímků poté naleznete i na stránkách OÚ Kladruby nad Labem.

Toto video lze SPONZOROVAT (napište nám)

Titulky pro neslyšící a nedoslýchavé osoby zapnete v pravém dolním rohu videa!

Jak se Vám tato událost líbila? Máte rádi fotografie Josefa Pírka? Sdílejte tuto stránku s přáteli a pište Vaše komentáře!