Vernisáž fotografií: Šárka Veinhauerová

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Vernisáž fotografií Šárky Veinhauerové s tématikou starokladrubských koní a spřežení…

Vernisáž se uskutečnila 20.4.2017 od 18 hod. na OÚ Kladruby nad Labem.

Samozřejmostí byl i doprovodný program a krátké video zachycené mobilním telefonem si můžete přehrát na stránce ZDE (KLIKNI!). Video natočila Pavla Kothová a odkaz je zde umístěn s jejím výslovným souhlasem. Děkujeme!

Posílejte nám Vaše videa z událostí! Rádi je přidáme na tento web! Stačí nás kontaktovat!