Vernisáž fotografií Josefa Němce v Kladrubech n/L

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

25.7.2018 proběhla v zasedací místnosti OÚ Kladruby nad Labem vernisáž fotografí pana Josefa Němce. Snímky přírody zachycené klasickým i makro objektivem přináší netradiční pohled na všední i nevšední život kolem nás.

Výstavu je možné navštívit několik týdnů. Přijďte se podívat na postřehy, které denně přehlížíme…

Podívejte se s námi na krátkou reportáž z této události…

 

 

Děkujeme, že sdílíte tento příspěvek mezi své přátele!