Velikonoční jarmark v ZŠ Řečany nad Labem

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

11.4.2017 se v základní škole Řečany nad Labem konal Velikonoční jarmark.

Úvodního slova se ujal ředitel základní školy Mgr. Tomáš Zemánek. O první vystoupení se postaral pěvecký sbor “Myšáci” z této školy. Poté následovalo taneční vystoupení.

Mezitím se pro návštěvníky otevřel v prvním patře školy tolik očekávaný jarmark. Letošní rok byl opět v trochu odlišném podání a v bohaté nabídce tak byly výrobky dětí i dospělých. Výtěžek z této události poslouží na akce školy.

Více o základní škole na oficiálním webu: www.zsrecany.cz

Podívejte se s námi na krátké video z tohoto odpoledne...

Malá fotogalerie (Foto: Vendula Šoltová)