Svatomartinská jízda 2018 – Labské Chrčice

Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Již tuto sobotu od 12ti hodin můžete navštívit další událost této lokality.

“Svatomartinská jízda 2018” se koná v sobotu v obci Labské Chrčice. Těšit se můžete nejen na jarmark a tradičně bohatý program ale i na příjezd “sv. Martina” na bílém koni… že by staroklarubák? Nechte se překvapit a navštivte s námi tuto událost!

Malá ukázka z loňského roku: