Svatební Foto & Video

Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Svatební den je nezapomenutelnou událostí. Tyto události pomáháme párům zachovat již desítky let. Naše služby v oblasti pořizování svatebních fotografií i videa jsou poskytovány již 20 let celým naším týmem zkušených profesionálů.

Fotografování i natáčení za tu dobu navštívilo rozličná i netradiční místa nejen v oddacích místnostech obecních úřadů, ale množství svateb v interiérech zámků nebo obřadů pod širým nebem. Krátké video i referenci můžete přehrát níže.

Jak vše probíhá?

Po stanovení termínu svatby s námi domluvíte detaily Vašeho svatebního programu a Vaše představy. Několik dnů před samotnou svatbou se vše ještě jednou potvrdí a v případě drobných změn programu se fotografování a natáčení přizpůsobí Vašim představám.

V samotný svatební den se fotograf i kameraman dostaví ve stanovený čas na Vaši svatbu a po celou dobu dokumentuje tuto Vaši událost. Po ukončení svatby a následném zpracování budou fotografie i video předány novomanželům.

Proč využít našich služeb?

  • zajištění kompletních foto-video služeb na Vaší svatbě
  • jsme tým zkušených lidí působící v této oblasti již 20 let
  • profesionální technika i příslušenství pro zajištění kvalitního záznamu zvuku i v exteriérech
  • při současném využití foto i video služeb na jedné svatbě získáváte automaticky příjemné BONUSy!
  • fotografie i video jsou předávány na kvalitních profesionálních DVD discích s voděodolným potiskem ve fotokvalitě a v ochranné krabičce
  • profesionální a lidský přístup ke každému klientovi
  • pokud Vám naše služby doporučil někdo z Vašich přátel a sdělíte nám jeho jméno, pak získáte další BONUSy!

Co získáte v základním balíčku?

 

Video služby:

V základní sestavě získáte 4 DVD disky se zpracovaným svatebním videem včetně plnobarevného foto-potisku s voděodolným povrchem a ochranným obalem. (1 DVD pro novomanžele, 2 DVD pro obě strany rodičů a 1 DVD na půjčování přátelům).

Ceny za DVD nad 4 ks a případné další služby budou sděleny na vyžádání.

Na DVD naleznete zpracovaný videozáznam z Vaší svatby, videoklip (průřez několika záběry z průběhu celého dne – možno vidět náhled níže ve video-referenci) a v případě využití i našich foto-služeb i fotogalerii podbarvenou hudbou…

Svatební videoklip, případně jiná část videa může být na Vaši žádost a souhlasem umístěna na videoserver a Vámi sdílena na osobním webu nebo sociálních sítích zcela zdarma!

Videoreference na svatební video z prostorů Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem:

(Video obsahuje referenci a v druhé části náhled několika záběrů ze svatebního videa!)

 

Foto služby:

V základní sestavě získáte DVD s upravenými fotografiemi v plném rozlišení pro Vaši archivaci i prohlížení s přáteli včetně plnobarevného foto potisku…

Náhled malé fotogalerie:

 

 

Jaké jsou ceny?

Rádi bychom zde uveřejnili ceny, ale každá svatba je jiná s jinými náklady a ceny stanovujeme až podle náročnosti Vašich představ. Níže uvedené CENY JSOU POUZE ORIENTAČNÍ !!!

Foto služby:

Svatební obřad do okruhu 10 km od Kladrub nad Labem obvykle začíná již od 3 500,-Kč

Celý svatební den do okruhu 10 km od Kladrub nad Labem obvykle začíná již na 6 500,- Kč, půl dne od 5 000,- Kč

Video služby:

Svatební obřad s příjezdem ženicha a nevěsty na obřad, svatební obřad a v případě fotografování ihned po obřadu i průběh fotografování začíná do okruhu 10 km od Kladrub nad Labem již na částce 4 500,- Kč

Natáčení celého svatebního dne (obvykle od 9 hod do 20-22 hod) začíná již od 13 000,- Kč . V případě, že je svatební obřad v netradičním prostředí a nebo je Vámi vyžadován i další kameraman, se částka může navýšit o cenu druhého kameramana s technikou. Obvykle však je na svatbě pouze 1 kameraman který vše natočí sám.

Naše kompletní FOTO-VIDEO služby na Vaší svatbě:

Pokud na Vaši svatbu pojede náš fotograf i kameraman, pak získáte další BONUSy. Můžete získat příjemnou slevu nebo další služby, případně DVD média navíc ZDARMA! Využijte této jedinečné příležitosti!

 

Jak nás kontaktovat?

Jaroslav Smékal

Telefonní kontakt: 603 744 461 (odpoledne)

E-mail: posta@JaroslavSmekal.cz , studio@4production.cz