Silný vítr, déšť a důsledky 26. 7. 2016

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Úterní odpoledne 26. července 2016 Kladruby nad Labem a další obce měly možnost poznat sílu větru a přívalový déšť. Během několika minut napršelo nejen téměř 9 mm srážek, ale při probíhající bouřce se zvedl velice silný nárazový vítr.

Důsledky jsou patrné v celém okolí. Vítr ničil stromy i majetek. Výpadek elektrické energie na sebe nenechal dlouho čekat. Po několika hodinách je energeticky již vše opět v pořádku.

 

VIDEO BUDE DOPLNĚNO…

 

Naměřené údaje z meteostanice Kladruby nad Labem

Nárazový vítr: 12,4 m/s (44,64 km/h) naměřený v 13:58 hod.

Srážky: 8,7 mm

 

Důsledky silného větru 26.7.2016 Kladruby nad Labem, Jaroslav Smékal KladrubskePolabi.cz - Meteostanice

 

Máme pro Vás několik foto-postřehů z Kladrub nad Labem. Fotografie budou ještě doplněny. Prozatím můžeme zveřejnit jen některé snímky! O další Vás neochudíme, jen musíme vyčkat až bude doručeno povolení ke zveřejnění snímků ze soukromého pozemku, kde zasahovalo několik hasičů i těžká technika zachraňující část majetku. Pokud máte další fotografie – kontaktujte mne, mohu je přidat do galerie s Vašim souhlasem!

Několik fotografických postřehů této mimořádné události: