Roj divokých včel okem mobilního telefonu

Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Slunečné počasí láká nejednoho z nás navštívit úchvatnou přírodu této lokality. Můžeme se ale také divit, na co narazíme.

Dnešní cyklistický výlet byl překvapením i pro nás. Sáhodlouhá silnice linoucí se od Kladrub nad Labem západním směrem skýtá nejen pohledy na travnaté pastviny Národního hřebčína, ale můžete se zde setkat i s rojem divokých včel, které doslova obalily mladou lípu.

Několik záběrů natočených mobilním telefonem máte možnost vidět právě teď na tomto webu. Roj byl klidný a podařilo se nám natočit opravdu zajímavé záběry, ale neopomeňte, že Vy takové štěstí mít nemusíte a zvláště, pokud máte sebou malé děti, buďte obezřetní.

Roj nikoho běžně neohrožuje, ale vyhněte se jakékoli zastávce v jeho blízkosti.

Nyní se podívejte na několik záběrů z naší dnešní nečekané zastávky, než bude roj odborníky přesunut na bezpečnější místo…

Toto video lze SPONZOROVAT (napište nám)

 

Sdílejte tyto články s přáteli a pište do komentářů Vaše postřehy!