První postřehy – Svatomartinská jízda Labské Chrčice

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Máme pro Vás první postřehy. V průběhu odpoledne bylo na facebook stránku @KladrubskePolabi odesláno několik fotografií a 2 LIVE přenosy přímo z události. Od 12. do 17. hodin bylo při natáčení pořizováno i tzv. časosběrné video (TimeLapse).

Tyto první postřehy Vám přinášíme právě teď. Celá událost pokračuje až do nočních hodin. Krátkou reportáž Vám tak z události přineseme o něco pozdějí – stejně jako oficiální dokument, který bude zpracováván za několik dnů.

Sledujte tento web, sdílejte s přáteli a brzy prozradíme více!

Časosběrné video (zkrácená verze)

 

Záznam z živého (LIVE) vysílání přímo z události:

Průchod obcí…

Neplánované dětské vystoupení…

Děkujeme, že sdílíte tento příspěvek s přáteli!