Ostatky kardinála Josefa Berana převezou starokladrubští vraníci

Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Ostatky kardinála Josefa Berana převezou starokladrubští vraníci z Národního hřebčína Kladruby nad Labem
 
V rámci slavnostního převozu ostatků kardinála Josefa Berana do České republiky vyjde v sobotu 21. dubna v 10:00 od Strahovské baziliky procesí s ostatky kardinála Berana směrem k Arcibiskupskému paláci. Rakev bude vezena na pohřebním voze taženém šestispřežím starokladrubských vraníků ze Slatiňan. 

Jeden z nich SIGLAVI PAKRA ROSANERA X se  zúčastnil pohřbu Václava Havla. Spřežení v nových chomoutkových postrojích s logem Národního hřebčína Kladruby nad Labem půjde bez kočího. Koně budou vedeni šesti zaměstnanci Národního hřebčína v slavnostních uniformách.

Od 11:00 bude v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, kde budou ostatky uloženy,  sloužena mše. Převozem ostatků se plní Beranova poslední vůle. Kněz zemřel v roce 1969 ve vatikánském vyhnanství a církev usiluje o jeho blahořečení.

 

Zdroj informací a dodané foto: Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Děkujeme, že dílíte tento příspěvek mezi své přátele!