GOJI – nejprospěšnější ovoce na zemi

Jaroslav Smékal
Najdete mne:

GOJI - nejprospěšnější ovoce na zemi k dostání v lokalitě Kladrubské Polabí...Oranžové plody rostoucí na keřících provincie Ningxia s jemně nasládlou chutí obsahují neuvěřitelně vysoké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších prospěšných látek. To je GOJI.

Čínská medicína tyto plody využívá již tisíce let a patří k největšímu daru přírody.

Plody GOJI (známé také jako “kustovnice čínská”) se honosí statusem nejprospěšnějšího ovoce rostoucího v Himalájském podhůří ve výšce 3600 m.n.m. Mírné suché prostředí provincie Ningxia  je zárukou vysoké kvality plodů. To potvrdilo i mnoho vědeckých studií. Důkazem je vitalita, dlouhověkost a zdraví čínských mnichů a obyvatel žijících v dané lokalitě. (Více na oficiálních stránkách – klikni)

Víte o tom, že GOJI má i své vlastní ministerstvo a muzeum historie? (Více ve videu na oficiálních stránkách – klikni)

Věřte nebo ne, ale pro doplnění tělu prospěšných látek na celý den stačí dle odborníků pouze 25ml džusu (1 malý panák), nebo přibližně 25g sušených plodů za den! Lahev džusu tak vydrží jednomu dospělému člověku přibližně na měsíc. (Více na oficiálních stránkách – klikni)

Certifikát Státního zdravotního ústavu prokazující zdraví bezpečný produkt (ke stažení na stránkách distributora) i ORAC (standardizovaný test ministerstva zemědělství Spojených států amerických určený k měření účinků antioxidantů v potravinách) jsou důkazem zdraví prospěšných produktů. (Více na oficiálních stránkách – klikni) 

Od 15. Března 2017 jsou v nabídce již výhradně nejžádanější plody BIO!

Užití sušených plodů i džusu je na Vás. Ze zkušenosti víme, že například sušené plody jsou hojně využívány nejen pro běžné “chroupání”, ale používají se na čaj, do jogurtů, smoothie, při pečení…. Několik nápadů naleznete i v blogu na oficiálních stránkách – klikni…

Goji produkty, které je možné zakoupit přímo v této lokalitě (Kladruby nad Labem a okolní obce + Přelouč) se podařilo naskladnit za výhodných podmínek a můžete si tak vyzvednout tento elixír zdraví i krásy plný neskutečného množství tělu prospěšných látek za stejnou cenu, jako u evropského distributora. Ušetříte tak nemalé peníze za dopravu doručovacích společností!

 

Co nabízíme?

 • informační leták ZDARMA
 • možnost ochutnávky sušených plodů ZDARMA
 • možnost ochutnávky 100% džusu ZDARMA
 • zakoupíte u nás 750ml láhev 100% džusu (430,- Kč)
 • zakoupíte balení 250g i 500g balení sušených plodů (165,- Kč za 250g balení a 305,- Kč za 500g)
 • zakoupíte luxusní dárkový set (džus, sušené plody, 2x panák, informační leták, DVD o Goji, bambusová lžíce, skleněná dóza, reprezentativní obal) (1 190,- Kč)
 • možno zakoupit i doplňky jako panáky pro džus, skleněnou dózu, dárkovou krabičku pro lahev,…
 • Obvykle máme vše skladem.

 

Proč koupit u nás a ne běžných e-shopech?

 • námi poskytované produkty pochází od oficiálního distributora, který získal certifikát Státního zdravotního úřadu (ke stažení na stránkách distributora)
 • ve videu můžete vidět celý skutečný postup zpracování dle nejvyšších standardů
 • plody jsou ručně sbírané a tříděné – nejsou poničené a neobsahují neidentifikovatelné prvky
 • plody pochází z nejuznávanější provincie Ningxia
 • láhev džusu má objem 750ml, podobné nabízené produkty 500ml
 • ušetříte finanční prostředky za drahou dopravu přepravních společností

a mnohé další…

 

Pro koho je nabídka určena?

 • pro každého, kdo se stará o své zdraví
 • pro osoby, které hledají zajímavý a prospěšný dárek pro své blízké
 • pro firmy, které hledají dárek pro své zaměstnance a obchodní partnery
 • prostě pro každého, vyjma dětí do 3 let…

 

S Goji produkty se můžete setkávat po celém světě. Česká republika není výjimkou. Propagační a kulturní akce, oblast gastronomie i televizní vysílání – to jsou všechno místa s Goji produkty. Doporučujeme si vyzvednout informační leták, prostudovat detailní informace na oficiálních stránkách evropského distributora a najít si čas na 30 minut videa, kde se dozvíte nejen o 5 000 letech historie Goji, ale i o jejím pěstování, ručním sklízení, zpracování nejen sušených plodů, ale i 100% džusu. Zajímavostí budou i informace z muzea Goji a mnohé další… Video je přímo ve spodní části úvodní stránky oficiálního distibutora (klikni)

 

V případě zájmu o produkt, ochutnávku nebo informační leták mne kontaktujte:

Jaroslav Smékal

Pošt. přihrádka č. 3

533 14 Kladruby nad Labem

Tel: 603 744 461 (v odpoledních hodinách)

E-mail: studio@4production.cz