FOTO-VIDEO VÁNOČNÍ DÁRKY

Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Vánoce jsou za dveřmi a možná i Vy přemýšlíte, čím obdarovat svou rodinu, přátele a známé.

Přesně pro Vás máme řešení. Darujte FOTO nebo VIDEO dárek z naší nabídky!

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Výroba fotodárků vyžaduje hodně času! Z tohoto důvodu je nutné zadat výrobu co nejdříve! U fotodárků zadaných po 7.12.2016 Vám již nemůžeme garantovat včasné doručení do Vánoc!

 

Obrázky s vybraným dárkem rád vidím v detailu, proto si na obrázek kliknu a obrázek se zvětší. Pokud mi to nestačí, domluvím si schůzku a dárek si prohlédnu v reálu přímo v Kladrubech nad Labem…

 

FOTO služby

Nemáte fotografii na Váš dárek? Hledáte způsob, jak získat Vaše snímky pro přítele, nebo fotky dětí pro babičky? Pak využijte našich služeb! Stačí si domluvit termín, Vaši představu fotek a najít si obvykle 1-2 hodiny času pro pohodové přátelské focení!

Děti fotíme dle přání buď na vánočním pozadí (letošní varianta je vidět na fotografii vedle tohoto textu), nebo klasické na jednobarevném fotopozadí, kde se dá pořídit i více rozličných snímků včetně rodičů a přátel…

Důležité upozornění: pokud mají být fotografie jako vánoční dárek, je nutné ZAJISTIT alespoň NEZÁVAZNÝ TERMÍN focení do konce listopadu. V průběhu prosince je díky vytíženosti velmi složité garantovat jak samotné focení tak grafické zpracování fotografie do svátků!

Pokud chcete někomu udělat radost, je k dispozici i dárkový poukaz na 1 500, 3 500 a 5 000,- Kč pro využití našich fotoslužeb (možno využít i na výrobu fotodekorací apod.)

Dárek Vám bude vyhotoven do několika dnů dle náročnosti! Můžete si ho vyzvednou přímo v této lokalitě – Kladruby nad Labem a okolí.

Aktuální nabídka – pořízení fotografií:

 • děti – 490,- Kč (počet fotografií není stanoven, rozhodující je délka focení, obvykle 1 hodina a 10 fotografií, záleží na spolupráci dětí 🙂 AKČNÍ NABÍDKA: tištěné fotografie 10x15cm á 1ks jsou ZDARMA, CD s fotografiemi nebo zaslání snímků na e-mail je samozřejmostí)
 • dospělá osoba – od 1 500,- Kč (set do 10 fotografií, AKČNÍ NABÍDKA: tištěné fotografie 20x30cm á 1ks jsou do celkem 5ks výtisků ZDARMA, CD s fotografiemi nebo zaslání snímků na e-mail je samozřejmostí)
 • foto na fotodárek – od 150,- Kč dle náročnosti
 • dárkové poukazy na 1 500,- Kč, 3 500,- Kč a 5 000,- Kč

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

 

VELKOFORMÁTOVÝ TISK na fotopapír

Máte fotky z dovolené, nebo Vašeho focení a přemýšlíte jak s nimi vyzdobit byt? Zašlete nám fotografie, zvolte velikost a snímky Vám vytiskneme v přitažlivých velikostech na vlastním zařízení. Máte tak jistotu, že snímky před tiskem zkontrolujeme a případné barevné chyby s Vaším souhlasem dorovnáme a fotografii vytiskneme. Navíc Vám můžeme ve většině případů nabídnout nižší cenu, než specializované firmy jako fotolab a podobné!

Vytištěné fotografie vzhledu foto plakátu jsou primárně určeny k rozličnému rámování do paspart, okrasných rámů a dalších typů dekoračních doplňků. Samozřejmě není problém umístit čistě jako plakát na zeď, skříň apod. Berte prosím v úvahu, že fotografie jsou lesklé a bez zarámování se mohou po nějaké době ušpinit nebo poškrábat!

Výsledné předávané fotografie je před tiskem mutné překontrolovat, případně dorovnat barvu, expozici a mnohé další. Pro každou velikost fotografie je příprava různá. Tato činnost je spolu s přípravou grafického podkladu a konečným ořezem do daného rozměru pro tuto lokalitu stanovena za akční ceny! Na jakém fotopapíru Vám dodáme obvyklé fotografie a kolik zaplatíte za grafické služby pro oblíbené formáty fotografií? Ceník naleznete níže!

Upozorňujeme, že platíte za grafické práce a následné doplňkové služby jako je ořez do specifického formátu, rámování apod. Fotografie Vám v daném množstí a rozměru přidáme jako dárek zcela ZDARMA! Tato služba je časově omezená a platí do 14.12.2017. Po tomto datu nebude již pravděpodobně tyto zakázky možné z důvodu vytíženosti vyhotovit do vánoc včas!

Aktuální AKČNÍ ČASOVĚ OMEZENÁ nabídka:

Možnost vyhotovit fotografii na fotopapír s gramáží: 180 g/m2, povrch: lesk

 • 3ks 20×30 cm – celkem 150,- Kč
 • 3ks 30×45 cm – celkem 240,- Kč (jeden ze 2 nejoblíbenějších formátů fotografie)
 • 3ks 30×30 cm – celkem 210,- Kč
 • 1ks 30×60 cm – 150,- Kč
 • 1ks 40×60 cm – 200,- Kč (druhý nejoblíbenější formát fotografie)

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

 

Foto – PUZZLE a doplňky

Jeden z nejoblíbenějších fotodárků – puzzle s vlastní fotografií. Dodejte vlastní fotografii nebo fotografii pro puzzle vyhotovíme přímo u nás! Fotografie je před přenesením na puzzle graficky upravena a po vyhotovení je celá sada puzzle dodána v krabici i s vytištěnou fotografií na povrchu. Jedná se o velice přitažlivý dárek. Fotografii graficky připravíme za Vás a puzzle je Vám pak předáno obvykle během týdne až deseti dnů.

Puzzle máme i ve variantě s kvalitním ALU rámem a sklem k náhledu, stačí požádat a sami si tento velice přitažlivý dárek můžete prohlédnout na vlastní oči ještě před vyhotovením!

Nabídka na foto-puzzle:

 • 500 dílků – 650,- Kč
 • 600 dílků (tvar srdce) – 699,- Kč
 • 1000 dílků – 699,- Kč
 • 2000 dílků – 950,- Kč

 

ALU rám se sklem pro puzzle:

 • 500 dílků – 650,- Kč
 • 600 dílků (hranatý rám s výsekem tvaru srdce pro puzzle 600 dílků ve stvaru srdce) – 1150,- Kč
 • 1000 dílků – 850,- Kč
 • 2000 dílků – 1150,- Kč

 

PUZZLE podložka – možnost “srolovat” nedokončené puzzle a bezpečně přenést na jiné místo apod.)

 • jedna velikost 105×75 cm pro puzzle max 2000 dílků – 650,- Kč

 

Lepidlo na Puzzle 70ml (mělo by vystačit na puzzle 2000 dílků)

 • jedna tuba 70 ml s houbičkou na nanášení lepidla – 250,- Kč

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

 

FOTO na HRNÍČEK

Fotografie na hrníček, skleničku, korbel…

Dodáte fotografii, vyberete hrníček (nejoblíběnější je hrnek bílé barvy, který je na obrázku)

Dodaný nebo námi pořízený snímek graficky zpracujeme a  připravíme k vyhotovení na fotodárek. Vybraný fotodárek Vám poté dodáme i s vyúčtováním za naše služby. Cena bude stanovena při objednávce!

Příklad: grafické práce pro hrníček s fotografií začíná na  350,- Kč + hrníček zdarma

Dárek Vám bude vyhotoven obvykle do 10-ti pracovních dnů! Můžete si ho vyzvednou přímo v této lokalitě – Kladruby nad Labem a okolí.

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

 

FOTO na PLÁTNOFotografie tištěná na plátno

Je jedním z nejpřitažlivějších fotodárků v posledních několika letech! Stačí nám dodat Vaši fotografii, zvolit velikost plátna a o grafické práce spojené s nastavením a vyhotovením fotografie si nemusíte lámat hlavu. Uděláme to za Vás! Jelikož jde o specifický tisk na specifický povrch, je nutné dodat dostatečně kvalitní snímek, který následně graficky zpracujeme, připravíme pro tisk na netradiční matný povrch plátna a výsledek překontrolujeme. Každá velikost plátna vyžaduje odlišné  grafické práce a náročnost. Foto na plátně ve zvolené velikosti Vám poté předáme jako dárek ZDARMA.

Dárek Vám bude vyhotoven obvykle do 10-ti pracovních dnů! Můžete si ho vyzvednou přímo v této lokalitě – Kladruby nad Labem a okolí.

 

Aktuální nabídka grafických prací pro následný tisk plátna napnutého na dřevěném rámu:

 • 20×30 cm – 590,- Kč
 • 30×40 cm – 799,- Kč
 • 40×60 cm – 999,- Kč
 • jiné velikosti na vyžádání

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

 

VODĚODOLNÝ POTISK CD/DVD

VODĚODOLNÝ POTISK CD/DVD MÉDIÍ

Díky oblasti fotografie a videa, ve které se pohybujeme přibližně 30 a 20 let, jsme řešili otázku, jak předat efektně vypadající zakázky na discích CD a DVD. Díky novým technologiím a razantnímu posunu v oblasti tisku již dlouhá léta úspěšně využíváme voděodolný potisk na profesionálních discích CD a DVD.

Pokud plánujete dát k Vánocům fotografie Vašich ratolestí, nebo své portrétní snímky na discích CD a DVD, pak můžete i Vy předat dárek s netradičním vzhledem. Na profesionální CD a DVD média Vám vytiskneme Vámi dodaný snímek a to ve fotokvalitě. Navíc výsledný potisk nerozmažete pokud bude disk náhodou politý – to jsou 2 znatelné rozdíly oproti běžným domácím potiskům. Potisk je nanášen přímo na specifickou vrstvu horní strany média, kde se barva po nanesení “schová” pod vrchní potah s lesklým povrchem. Výsledkem tak je skutečná kvalitní lesklá fotografie, která snese hrubší zacházení než běžný potisk na samolepky a mnohé další varianty!

Tato nabídka je omezená jen na několik kusů! Nezapomeňte při výběru fotografie vzít v úvahu tvar disku! Fotografie bude vytištěna na celý povrch, ale bude viditelná pouze část uvnitř v kruhu. Uprostřed však bude chybět také část fotografie díky středovému otvoru pro úchyt mechaniky CD/DVD.

Grafické práce jsou vyúčtovány dle náročnosti a jsou stanoveny ještě před vyhotovením zakázky. 

Akční cena grafických prací se slevou 20% pro médium:

(Poznámka: CD-DVD médium je zdarma)

 • Grafické práce pro potisk disku CD 700 MB, lesklý VODĚODOLNÝ fotopovrch – 150,- Kč
 • Grafické práce pro potisk disku DVD 4,7 GB, lesklý VODĚODOLNÝ fotopovrch – 200,- Kč 

Náročnost a obvyklá lhůta zpracování grafických podkladů pro tisk na povrch médií je obvykle do 5-ti pracovních dnů! 

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

 

PŘIPRAVUJEME I PODKLADY PRO DALŠÍ FOTODÁRKY

 • fotokalendáře (A4, A3, A2) (možno vidět náhled na vyžádání)
 • fotoknihy  (možno vidět náhled na vyžádání)
 • fotopolštářky
 • fotopuzzle (Možno vidět na vyžádání, možné vyhotovit až 2000 dílků pro 1 puzzle!)
 • kašírované foto v rámu (možno vidět náhled na vyžádání)
 • POKERové karty s fotografií na zadní straně
 • adventní kalendáře (po otevření okénka s datem je vidět fotka nebo je vložena čokoláda)
 • mnohé další fotodárky – stačí se zeptat a sdělíme Vám, zda je můžeme vyhotovit!

V případě zájmu nebo další informace nás kontaktujte elektronicky (klikni) nebo v odpoledních hodinách telefonicky na čísle 603 744 461.

 

Děkujeme, že sdílíte tuto stránku s přáteli!