ANKETA

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Vážení návštěvníci,

web KladrubskéPolabí.cz se za poslední 2 roky značně rozrostl. Přidávají se nové funkce i informace. V současné době začíná být web postupně méně přívětivý nejen pro Vás – návštěvníky, ale i pro elektronická zařízení, na kterých web prohlížíte.

Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto, že s přípravou nových služeb, které se plánují již nějakou dobu bude nutné web trochu pozměnit a umožnit tak spuštění i nových doplňků, které fungují správně i na nových technologiích Vašich zařízení.

Jelikož náklady na roční provoz tohoto webu jsou díky zaměření převážně na oblast videa velice náročné (dosahují téměř 200 000,- Kč ročně) a odhadem 90% nákladů sponzorujeme vlastní činností – nechceme investovat další finanční prostředky do doplňků, které nejsou pro Vás – návštěvníky našeho webu – tak zajímavé a raději je investujeme do nadstandartních rozšíření služeb, které zde na webu uvítáte a samozřejmě nadále pro Vás zdarma.

Proto nám prosím zaškrtnutím ankety v pravém sloupci pomozte zaměřit se na tu nejvhodnější oblast, do které máme investovat náš čas i finanční prostředky. 

Jak hlasovat?

v anketě pravého sloupce této stránky 1) zaškrtněte oblasti, které na tomto webu uvítáte a následně 2) KLIKNĚTE na “HLASOVAT“. Pokud Váš hlas bude zaznamenán, systém Vás o tom ihned na místě ankety informuje! DĚKUJEME ZA VAŠI POMOC při zkvalitňování služeb!

Váš hlas je důležitý i z dalšího důvodu! Jakého? …v květnu tohoto roku startuje nové nařízení EVROPSKÉ UNIE známé jako GDPR o ochraně osobních údajů, kde za každou nepatrnou drobnost a nevhodně zvolené slovo, zveřejnění přehlédnutelných maličkostí budou okamžitě dány sankce 20 milionů EUR (v ČR se zatím uvažuje o 20 milionech korun) což je další nesmyslné rozhodnutí EU v nedokonalém nařízení, na které si začínáme v posledních letech zvykat. Nicméně náklady právních a dalších služeb navýší razantně náklady nejen na provoz tohoto webu. Aby bylo možné doposud nabízené doplňky, služby i reportáže udržet přístupné nadále zcela zdarma – snažíme se investovat správným směrem, kterým nás vyplněním ankety nasměrujete!

Opravdu Vám děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na Vaši návštěvnost i v průběhu celého tohoto roku!