POZOR na možné krádeže!

Zajímavosti & události

POZOR! V posledních dnech se v obci Kolesa pohybuje několik osob, které se malých dětí ptají na detaily nemovitostí typu chat/chalup. Při příchodu rodičů se začnou chovat nevhodným způsobem a okamžitě odjíždí obvykle osobním delším autem bílé/světlé barvy, které se v posledních dnech neustále opakovaně pohybuje kolem tipovaných nemovitostí!

Dnes popisovaná nemovitost v minulých měsících již krádeže zaznamenala. Ze zachycených střípků jejich komunikace vyplývá jasná domněnka, že se chystají pravděpodobně na trestnou činnost.

Buďte prosím všichni obezřetní a to hlavně nočních i časně ranních hodinách zda se u Vás, nebo Vašich sousedů na pozemku nepohybuje několik lidí!

Pokud někdo z Vás zaznamenal neobvyklé věci i v okolních obcích, stačí nám dát vědět a informaci zveřejníme i bez uvedení Vašeho jména. Psát můžete veřejně do komentářů nebo v soukromé zprávě, případně e-mailem na webu kladrubskepolabi.cz .

Děkujeme všem a zvláště občanům Koles a přilehlých obcí!

Postřehy obyvatel této lokality: Hodně zvláštní chování delšího stříbrného vozu BMW v okolních obcích. Vozidlo projíždí obce této lokality, zastavilo se u kostela v Selmicích, u Labe i u nemovitosti Kladruby-Selmice u cesty do Mošnic,… dojde k zastavení vozidla a 2 štíhlé osoby na každém místě dělají, že vyměňují kolo u auta a rozhlížejí se, poté odjedou jinam a vše se opakuje. Jedna z osob by měla být holohlavá a druhá by měla mít krátce střižené tmavé vlasy, není vyloučeno, že se tam může pohybovat i dívka/žena. Pokud takovéto chování zahlédnete, buďte prosím opatrní a v případě probíhající trestné činnosti tak volejte policii na tel. čísle 158…