Archivní videa 2019?

Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Ano, ty máme… Jak bylo i dříve slíbeno, tak Vám je na našem webu i FB profilu začínáme postupně zveřejňovat. Je jich slušné množství. Připomeneme si tímto způsobem zajímavé postřehy z této lokality a jejího okolí. V následujících týdnech tak budeme přidávat příspěvky s tématem “Vybíráme z archivu…” Příspěvky nebudou řazeny chronologicky…

Všechna videa jsou zároveň otitulkována i pro neslyšící a nedoslýchavé osoby. Video-podpora pro neslyšící u některých videjí však pro časovou náročnost prochází postupně závěrečnou kontrolovou a díky velkému množství titulkovaných videjí se mohou dočasně zobrazit i bez podpory. Ta se nicméně nabídne při přehrávání automaticky ihned po jejím dokončení a videa tak bude možné sledovat nejen zde na našem webu, ale i FB profilu a YouTube kanálu s plnou podporou. Děkujeme za pochopení!

Pokud Vás zajímá spolupráce pro titulkování videa jak při tvorbě titulků, tak při jejich gramatické a technické kontrole tak nám napiště a možná právě Vy budete dalším členem našeho týmu!

Poznámka: Obrázek příspěvku je pouze ilustrační…