Archivní videa 2019?

Zajímavosti & události
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Ano, ty máme… Jak bylo i dříve slíbeno, tak Vám je na našem webu i FB profilu začínáme postupně zveřejňovat. Je jich slušné množství. Připomeneme si tímto způsobem zajímavé postřehy z této lokality a jejího okolí. V následujících týdnech tak budeme přidávat příspěvky s tématem “Vybíráme z archivu…” Příspěvky nebudou řazeny chronologicky…

Všechna videa jsou zároveň otitulkována i pro neslyšící a nedoslýchavé osoby. Video-podpora pro neslyšící u některých videjí však pro časovou náročnost prochází postupně závěrečnou kontrolovou a díky velkému množství titulkovaných videjí se mohou dočasně zobrazit i bez podpory. Ta se nicméně nabídne při přehrávání automaticky ihned po jejím dokončení a videa tak bude možné sledovat nejen zde na našem webu, ale i FB profilu a YouTube kanálu s plnou podporou. Děkujeme za pochopení!

Pokud Vás zajímá spolupráce pro titulkování videa jak při tvorbě titulků, tak při jejich gramatické a technické kontrole tak nám napiště a možná právě Vy budete dalším členem našeho týmu!

Poznámka: Obrázek příspěvku je pouze ilustrační…