Sledujte nás na Facebooku

Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Sociální sítě jsou plné informací. Jsou také rychlé a toho využíváme stejně jako množství z Vás. Na Facebooku pro Vás sdílíme událostí a zajímavostí z okolí a to téměř každý den.

Facebookový profil našeho webu, který naleznete na linku: https://www.facebook.com/kladrubskepolabi je veřejně přístupný i lidem, kteří FB nepoužívají. Příspěvky tak vidí opravdu každý. Jediné omezené pro čtenáře bez FB registrace je ta, že nemohou příspěvky dále sdílet nebo komentovat.

Pokud máte profil na FB, pak stačí dát like nebo se přihlásit k odběru a FB Vás sám upozorní na příspěvky, které na stránku přidáme…

Děkujeme, že sledujete náš profil, dáváte nám LIKE a sdílíte příspěvky mezi své přátele!