Rozsvícení vánočního stromu v Kladrubech nad Labem

Národní hřebčín Kladruby nad Labem SDH Kladruby nad Labem Videokronika Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Rok utekl jako voda a je tu další rozsvícení vánočního stromu před Obecním úřadem v Kladrubech nad Labem.

Podvečer 29.11.2019 zahájil tradiční jarmark. Několika slovy zahájila hlavní bod programu Lenka Gotthardová – starostka obce Kladruby nad Labem. Následně popřál ředitel Národního hřebčína Kladruby nad Labem Ing. Jiří Machek a přání přidal i Jiří Novák ze skupiny ČEZ, která i tento rok tuto akci podpořila.

O hudební zpestření se postarala Aneta a Lukáš Smolíkovi a básničky i písničky přišly i od dětí místní Mateřské školy “Hříbátka”.

Dvojspřeží starokladrubských běloušů pod vedením Jiřího Nesvačila jun. z Národního hřebčína Kladruby nad Labem oživilo i další část podvečera. Pro účastníky bylo připraveno také drobné občerstvení a hlavně pohodová atmosféra blížících se vánočních svátků…

Omluvte prosím zhoršenou kvalitu videa ve tmavých scénách, která se značně projevuje po komprimaci na YouTube a FB… Doporučujeme přehrávat v HD rozlišení!