Informace...

Nejvíce informací máme na Facebooku!

Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:
V současné době přidáváme a sdílíme nejvíce příspěvky na Facebook profil, který je veřejně přístupný a může ho tak sledovat kažý i když na facebook přístup žádný nemá. Facebook profil našeho webu je: https://www.facebook.com/kladrubskepolabi Pokud chceš náš tým rozšířit a vypomoci, pak nás ihned kontaktuj. Hledáme právě totiž ty správné parťáky do týmu našeho serveru 🙂 Napiš nám co nejdříve na Posta@KladrubskePolabi.cz nebo využij formulář na: https://www.kladrubskepolabi.cz/kontakt