Hradozámecká noc v Národním hřebčíně Kladruby n.L. ve fotografii

Národní hřebčín Kladruby nad Labem Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.facebook.com/JaroslavSmekal ,https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Hradozámecká noc nesměla chybět ani v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem. 31. října 2019 se tak otevřel nejen kostel sv. Václava a Leopolda v areálu Národního hřebčína, kde byl připraven koncert, ale i zámecké prostory s netradiční oživlou prohlídkou.

Kostel rozezněl Martin Vošvrda na kostelní varhany, Jiří Maršálek na příčnou flétnu a na housle hrála Ria Maršálková.

Pro posluchače byly připraveny skladby známých autorů jako je Max Reger, Fryderyk Chopin, Johan Svendsen, Jaroslav Vodrážka, Wilhelm Popp, Carl Bohm, Felix Mendelssohn – Bartholdy nebo Georg Philipp Telemann.

Zámecké prostory oživila netradiční oživlá prohlídka.

Video bude zveřejněno později. Nyní se s námi můžete podívat na několik foto-postřehů dnešního podvečera…