Hledáme parťáka do týmu…

Nabídka-Poptávka Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Wau, děkujeme, že Vás zajímá tento příspěvek!

Tento web zaměřený primárně pro oblast “Kladrubské Polabí” vyžaduje mnoho času nejen na jeho správu, ale i přípravu článků, videa apod.

V současné době přidáváme a sdílíme nejvíce příspěvky na Facebook profil, který je veřejně přístupný a může ho tak sledovat kažý i když na facebook přístup žádný nemá.

Facebook profil našeho webu je: https://www.facebook.com/kladrubskepolabi

V této lokalitě se zas tolik událostí neděje ale zároveň ne všechno můžeme sledovat. Proto sdílíme i události za hranicí památkové zóny ze širokého okolí.

Hledáme tak parťáky do týmu, kteří mají zájem spolupracovat a vypomoci jak s přidáváním běžných příspěvků, tak i třeba příspěvků na nějaká specifická témata, která se týkají této lokality. Můžete tak psát články, nebo dodané informace předávat na web i FB profil. Publikovat zajímavosti z historie okolí, postřehy z aktuálního dění, netradiční postřehy,… Můžete taktéž pořizovat fotografie, natáčet videa (můžeme Vás i grátis zaškolit 🙂 ) a mnohé další. Máte nějaký návrh, ale nevíte zda je pro nás ten pravý? Není nic snadnějšího než nám o něm říci. Buď bude pro nás přínosem, nebo ne, nicméně i každá drobnost vždy ve výsledku přinese velké úspěchy.

Nezáleží nám tolik na věku, ale Vaši chuti být parťákem ať už interním, nebo externím.

Web projde rekonstrukcí a díky přidání nových prvků a možností i pro návštěvníky bude velkým přínosem každá ruka, která má chuť podílet se na sdílení informací široké veřejnosti.

Díky naší klasické pracovní činnosti se tak dostane i k informacím, tipům a radám nejen z praxe u takovéhoto serveru, ale i foto a video oblasti, které Vás jistě v životě také posunou dále. Navíc foto a video je činnost, kde je nedostatek lidí a můžete se tak stát i našim parťákem ve světě fotografie, videa i podpory pro neslyšící a nedoslýchavé osoby! Část práce je vhodná i pro vozíčkáře, nebo jako bonus, či vzdělávání maminek na mateřské dovolené, které hledají rozptýlení od domácího stereotypu.

Co pro to udělat? Nebát se a hned nás kontaktovat! Těšíme se na Vás i rozšíření týmu! Kontaktujte nás na e-mailu: posta@KladrubskePolabi.cz nebo přes formulář na: https://www.kladrubskepolabi.cz/kontakt/