VIDEO – veřejné představení MANAGEMENT PLÁNU Nár.hřebčína pro roky 2020-2025

Národní hřebčín Kladruby nad Labem UNESCO, NATURA2000, památková zóna Videokronika Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Záznam z veřejného představení MANAGEMENT PLÁNU Národního hřebčína Kladruby nad Labem pro roky 2020-2025 jakožto statku zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. První polovina je představení plánu a druhá polovina beseda s občany (čas videa 40:00).

Záznam má délku 2 hodiny a obsahuje několik témat i změn týkajících se jak obce Kladruby nad Labem tak obcí okolních, které jsou také dotčeny krajinnou památkovou zónou a nově i zapsáním na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Mezi témata patří mimo jiné doprava (čas videa 36:45) včetně parkování nejen v Kladrubech nad Labem, ale i v okolních obcích, silnice do okolních obcí, včetně doporučení změny asfaltové silnice Kladruby-Františkov (Selmice) na voděpropustnou(čas videa 1:13:45), dále pak stezky, zeleň, velká úprava Mošnic (čas videa 35:10), rozšíření chráněné krajinné památkové zóny. Mezi témata se okrajově dostala i plánovaná těžba manganu(čas videa 1:05:00), která má probíhat v části chystaného rozšíření chráněné krajinné památkové zóny a mnohé další…

Děkujeme, že sdílíte tento příspěvek mezi dvé přátele!