SVATEBNÍ SLUŽBY - www.SvatbaVHrebcine.cz

Svatební Foto & Video…

Nabídka-Poptávka Služby
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

KOMPLETNÍ NABÍDKA SVATEBNÍCH SLUŽEB JE NA SAMOSTATNÉM WEBU: WWW.SVATBAVHREBCINE.CZ (KLIKNI)

Svatební den je nezapomenutelnou událostí. Tyto události pomáháme párům zachovat již desítky let. Naše služby v oblasti pořizování svatebních fotografií i videa jsou poskytovány již 20 let celým naším týmem zkušených profesionálů.

Fotografování i natáčení za tu dobu navštívilo rozličná i netradiční místa nejen v oddacích místnostech obecních úřadů, ale množství svateb v interiérech zámků nebo obřadů pod širým nebem.

V posledních letech u nás bylo vyžadováno i několik doplňkových svatebních služeb, proto bylo rozhodnuto přidat do nabídky i doplňkové služby partnerů, které známe osobně, nebo známe jejich práci díky svatbám, na kterých se při naši práci každý z nich účastnil.

Veškeré doplňkové služby jsou primárně zaměřené na lokalitu chráněné krajinné památkové zóny “Kladrubské Polabí”, nově se statusem ochrany  UNESCO – lokalitu Národního hřebčína Kladruby nad Labem a jeho nedalekého okolí, kde nejvíce působíme (většinu sužeb je možné zrealizovat i v jiných částech republiky). Pro obsáhlost byl zřízen samostatný web, na kterém naleznete základní přehled nabízených služeb. Ty jsou postupně i rozšiřovány. Navštivte tak prosím náš web www.SvatbaVHrebcine.cz (klikni) Děkujeme za Váš zájem!

Náhled malé fotogalerie z naší činnosti:

Jak nás kontaktovat?

Jaroslav Smékal

Telefonní kontakt: 603 744 461 (odpoledne)

E-mail: posta@JaroslavSmekal.cz , www.SvatbaVHrebcine.cz