HALOVÉ ZÁVODY SPŘEŽENÍ VE SLATIŇANECH

Národní hřebčín Kladruby nad Labem Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.facebook.com/JaroslavSmekal ,https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

PRVNÍ JEZDECKÁ UDÁLOST LETOŠNÍHO ROKU V NÁRODNÍM HŘEBČÍNĚ
 

První jezdecká událost roku 2018 v Národním hřebčíně je tady. V sobotu 10. února 2018 se na jezdecké hale ve Slatiňanech uskuteční Halové závody spřežení, které jsou součástí seriálu závodů Zimního Jezdeckého poháru ČJF 2018.

Do vypsaných soutěží jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží se přihlásilo více jak čtyřicet účastníků. Kromě královské disciplíny čtyřspřeží budou na programu dne hobby soutěže pro začínající jezdce spřežení.

Těšíme se na Vaši diváckou kulisu, začínáme v 10 hodin přímo na jezdecké hale ve Slatiňanech.

Další informace o celém seriálu závodů na www.jezdeckypohar.cz
Foto: Jan Kameník

Zdroj informací a dodané foto: NH Kladruby nad Labem