METEOrologiký údaj 11.1.2017 Kladruby nad Labem, www.KladrubskePolabi.cz

Teplotní rekord 2017

Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Teploty posledních dnů trhají rekordy. Nejinak tomu bylo i dnes. V 7:56 hodin ráno byla na meteorologické stanici v Kladrubech nad Labem zaznamenána prozatím rekordní nejnižší naměřená teplota tohoto roku a to -20,7°C .

Dle dostupných informací se tak nejeden autoservis nenudil a řešil několik případů nepojízdných aut vinou extrémně nízkých teplot.

Zde vidíte část grafu naměřených teplot pro tento den 11.1.2017 (obsahuje data do vydání tohoto článku)

METEOrologiký údaj 11.1.2017 Kladruby nad Labem, www.KladrubskePolabi.cz

 

Na webu meteostanice můžete sledovat aktuální dění i historii měřených údajů za poslední rok. Návod na ovládání meteorologické stanice byl doplněn i o VIDEO, které naleznete níže. Stránku s aktuálními údaji načítánými přímo z meteostanice Kladruby nad Labem zobrazíte kliknutím ZDE!

 

Děkujeme, že sdílíte tuto stránku s přáteli!