Oslavte až 20% slevou DEN SOUKROMÉHO PODNIKÁNÍ

Zajímavosti & události
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Druhé úterý v říjnu je označováno jako DEN SOUKROMÉHO PODNIKÁNÍ.

Smyslem Dne soukromého podnikání je vyzdvihnout malé a střední podnikatele a umožnit jim a jejich zákazníkům oslavovat další roky jejich podnikání.

Soukromé podnikání je mnohem náročnější než zaměstnání. Jeden člověk většinou zastává několik rozličných funkcí. O to se ve velkých společnostech stará hned několik lidí nebo dokonce několik týmů.

Letos je tím dnem 10.10.2017. Vaší návštěvnosti tohoto webu si vážíme! Proto od této chvíle až do konce měsíce října pro Vás máme slevu až 20% na naše služby v oblasti FOTO – VIDEO a doplňkových služeb jako výroba nízkonákladových WEBových stránek a mnohé další, které znáte z našich nabídek!

Pro koho je akce určena? Pro kohokoli! Nejvíce to však ocení firmy, které hledají / zvažují využití produktů a služeb, které přitahují pozornost jejich zákazníků! Příkladem je výroba propagačního spotu o dané společnosti, nebo představení jejich služeb a produktů. Pořádá Vaše společnost zajímavou kulturní/společenskou akci pro veřejnost? nebo snad uzavřenou firemní akci? I takového události jsou častým tématem pro výrobu krátkých reportáží i celého dlouhého dokumentu z dané události! Uzavřená interní školení zaměstnanců, externích partnerů nejen ve finančních společnostech – to jsou témata videí i z naší praxe! (Z naší praxe uvádíme například známou ČMSS) Uzavřené interní školení je vždy zpracováno diskrétně a předáno předem stanovené osobě aby nedošlo ke zneužití interních informací!

Využijte této naší jedinečné nabídky k oslavám SOUKROMÉHO PODNIKÁNÍ!

 

Jak získat slevu?

Od 10.10.2017 do konce měsíce října ji získáte jen kontaktováním na našem e-mailu nebo telefonu a domluvte si termín pro upřesnění Vašich představ o využití námi nabízených službách! (Doporučujeme využít primárně e-mail !) Spojíme se s Vámi!

Kontakt: Jaroslav Smékal, e-mail: studio@4production.cz , tel: 603 744 461 (dostupný odpoledne!)

OD 10.10.2017 do 17.10.2017 získáte slevu do výše 20% z předpokládané ceny, případně doplňkové služby v této výši ZDARMA! Výběr bude na Vás!

OD 18.10.2017 do konce měsíce října získáte slevu do výše 10% z předpokládané ceny, případně doplňkové služby v této výši ZDARMA! Výběr bude na Vás!

Neváhejte a zajistěte si slevu co nejdříve! Tato akce je časově omezená! Termíny Vašich akcí se v našem kalendáři plní i měsíce dopředu! Jsme tým zkušených lidí s praxí i přes 20 let v oblasti foto a video!

 

Přehled našich základních služeb:

Poznámka: zeleně zvýrazněné části jsou odkazy na náhled videa!

VEŠKERÁ NAŠE VIDEA SE POSTUPNĚ DOPLŇUJÍ I PODPOROU PRO NESLYŠÍCÍ A NEDOSLÝCHAVÉ OSOBY. V PŘÍPRAVĚ JE I PODPORA PRO OSOBY NEVIDOMÉ!

 

V oblasti fotografie jsou základní službou:

 • pořízení fotografií rodinných i firemních událostí (foto v interiéru, exteriéru i ateliéru)
 • fotografie pro mateřské, základní i střední školy
 • příprava a tisk fotografií, vlastní zázemí pro tisk velkoformátové fotografie do šíře 110cm a “neomezené” délky
 • …mnohé další

 

Výroba nízkonákladových webových stránek nejen pro začínající podnikatele

 

Kdo není na internetu – jako by nebyl…

Je jedno zda podnikáte, nebo jen chcete šířit Vaše zájmy a názory na osobním webu. Pro každého z Vás jsou nyní k dispozici i naše služby zajišťující Vaši prezentaci na internetu. Může to být jedna stránka, celý BLOG nebo třeba vlastní e-shop!

Jaké služby jsou zahrnuty do výroby nízkonákladových stránek?

 • hosting na 12 měsíců (úložný prostor na webu)
 • doména (Vaše osobní www adresa  – například www.KladrubskePolabi.cz)
 • grafická šablona (vzhled Vašeho webu)
 • konzultace o obsahu webu, marketingových službách apod.
 • doplnění informací – text, fotografie, videa – na webové stránky
 • implementace doplňkových pluginů pro lepší přehled webu pro Vás i návštěvníky Vašeho webu
 • Seznámení s e-mail a video – marketingem
 • Seznámení s možnostmi online vysílání vlastních prezentací – tzv. webinářů / videokonferencí a jejich využití ve Vašich službách za pár stovek měsíčně i s aplikacemi pro e-mail a video-marketing + video-zpravodaje – žádné desetitisícové částky jako je tomu obvykle!
 • v případě zájmu zajištění a implementace marketingových aplikací od sběrných formulářů, přes odesílání video-zpravodajů po vysílání vlastních webinářů/videokonferencí plus zaučení obsluhy, případně vytvoření video návodů… (implementace aplikací do webové stránky, zaučení, výroba videonávodů je BONUSová služba ZDARMA)
 • Ceny výroby nízkonákladových webů tohoto složení (bez e-mail marketingových aplikací) začínají na 6 900,- Kč včetně ročního hostingu a webové adresy!  Nejsme plátci DPH!

 

Kontaktujte nás co nejdříve a získejte maximální možnou akční cenu!

Kontakt: Jaroslav Smékal, e-mail: studio@4production.cz , tel: 603 744 461 (dostupný odpoledne)

Děkuji za like a sdílení! Vaši přátelé Vám jistě poděkují!