Kladruby Naruby 2017

Národní hřebčín Kladruby nad Labem SŠ chovu koní a jezdectví Kladruby n/L Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.facebook.com/JaroslavSmekal ,https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Kladruby Naruby 2017…. to bylo sobotní odpoledne 23.9.2017 s Národním hřebčínem Kladruby nad Labem. Řemesla i technika spojená s historií i současností života Národního hřebčína byla spolu s programem pro ty nejmenší hlavním tématem této události.

Několik fotografií a videí – včetně živého vysílání přímo z události naleznete na FB stránce (klikni)

(Online přenosy – krátké spoty KLIKNI >>> : Pushball – SŠCHKJ , Hubertova jízda , Kočár z Popelky , záchranná stanice Žleby)

Video můžete přehrát právě teď:

 

Starokladrubská stezka seznámila ty nejmenší s běžnou činností hřebčína. Tvořivá dílna, práce se senem, skluzavka, hod podkovou i horolezecká stěna zaujala snad každého návštěvníka. Stavění hradů, lukostřelba, práskání bičem, kolotoč, skákání do sena i loutkové divadlo bylo stále v obležení.

Nejen pro ty nejmenší vystoupila kapela “Kůzle”… 

Bez koní by to v Kladrubech samozřejmě nešlo a návštěvníci tak mohli vidět ukázku Hubertovy jízdy. Další částí byla “židličková” v podání žáků Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Voltižní ukázka v podání těch nejmenších byla předvedena Národním hřebčínem pod vedením paní Bohunky Rosůlkové.

Dalším zpestřením sobotního odpoledne byla hra zvaná PushBall a v sedlech jsme opět mohli vidět žáky Střední školy chovu koní a jezdectví. Na správný výsledek netradičního fotbalového utkání dohlíželo i několik dětí. Odměnou jim byla projížďka v kočáře, který znají z pohádky Tři oříšky pro Popelku.

Čas pokročil a před dalším hudebním vystoupením nesmělo chybět i několik slov vzácných hostů. Těmi po úvodních slovech ředitele Národního hřebčína inženýra Jiřího Machka byli náměstek hejtmana Pardubického kraje pan Roman Línek, ředitel Pardubického gymnázia Marek Výborný zastupující místopředsedkyni senátu paní Miluši Horskou a dále náměstek ministra zemědělství pan Zdeněk Adamec.

Dlouho očekávané vystoupení skupiny Čechomor přilákalo k pódiu nejednoho fanouška.

Netradiční podívanou předvedli sokolníci z obory Žleby. Nejen představení dravců, ale zajímavosti z jejich života i výcviku bylo tématem celého zajímavého vystoupení.

Děkujeme za like i sdílení!

Fotogalerie z události: