Hasičské závody 2017, Kladruby nad Labem

SDH Kladruby nad Labem
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.facebook.com/JaroslavSmekal ,https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

16.9.2017, Kurkovo jezírko Kladruby nad Labem…

Malý pohled na další ročník hasičských závodů v Kladrubech nad Labem. Tentokráte pro Vás máme vyjmečně nejen oficiální reportáž, ale i neoficiální video složené z nepoužitých záběrů! Neoficiální sestřih je pouze BONUS pro účastníky závodů! Je složen nejen ze záběrů klasické kamery, ale i té sportovní a máte tak možnost vidět i pohledy, které se Vám jen tak nenaskytnou..

V článku naleznete i několik fotografií z události a množství dalších snímků je sdíleno i na FaceBook stránce Kladrubské Polabí (klikni)

Oficiální krátká reportáž:     (YouTube verze – klikni)

 

Neoficiální video z nepoužitých natočených záběrů je BONUS pro účastníky závodů:

 

Jedna fotogalerie je k náhledu níže, další od Vás účastníků je na FB stránce Klarubské Polabí (odkaz nad videem)

Další fotografie naleznete i na oficiálních stránkách OÚ Kladruby nad Labem!