Oficiální webMETEOrologické stanice Kladruby nad Labem, http://pocasi.JaroslavSmekal.cz

METEO údaje Kladruby nad Labem 29.10.2017

Počasí - METEO
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Dnešní vyjmečné počasí zanechalo i na METEO stanici v Kladrubech nad Labem zajímavé údaje. I před občasné výpadky elektrické energie meteostanice ukládala díky záložnímu systému data a můžete se na ně podívat právě teď na snímcích níže!

METEOrologická stanice je dostupná již druhý rok ZDARMA na internetových stránkách https://Pocasi.JaroslavSmekal.cz pod tlačítkem “AKTUÁLNÍ POČASÍ“. Na webu je k dispozici jak obrázkový, tak i video-návod pro snadnou orientaci grafiky meteostanice a taktéž radí krok za krokem způsob, jak zobrazit meteo údaje i z historie meteostanice v minulých dnech, týdnech, měsících i loňském roce. 

METEO stanice měří fyzicky množství údajů a následně je poskytuje v přehledné grafice na zmíněných webových stránkách zcela zdarma každému uživateli internetu. Údaje naměřené v Kladrubech nad Labem jsou zároveň přes výrobce poskytovány serveru meteocentrum, kde se používají i k vyhodnocování předpovědí počasí…

Několik údajů z dnešního dne: – KLIKNUTÍM SE OBRÁZEK OTEVŘE PŘES CELOU OBRAZOVKU!

PŘEHLED MINIMÁLNÍCH A MAXIMÁLNÍCH NAMĚŘENÝCH HODNOT:

 

PRŮBĚH TEPLOTY A TLAKU 29.10.2017 (teplota-červený graf):

 

Děkujeme, že sdílíte tento příspěvek s přáteli!