Jezdecké slavnosti 2017, zámek Kačina

Národní hřebčín Kladruby nad Labem Zámek Kačina
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Několik postřehů ze zámeckých jezdeckých slavností na Kačině 7.10.2017 Vám přinášíme právě teď!

Na snímcích i videu jistě poznáte starokladrubské vraníky při barokním PAS DE DEUX a nebo tolik známou “282 Corinzia” z kladrubských stájí. Tu znáte z voltiží s paní Bohunkou Rosůlkovou a její dětí vystupujících na akcích v této lokalitě. Mimochodem – čtyřnohý mazel i celé jeho vystoupení plných dětí zasloužil obrovský potlesk. Aby ne za ty úžasné výkony! Teď je již “282 Corinzia” v zaslouženém “důchodu”. Nadále však zůstává v srdcích všech, kteří ji znají…

Jako malý BONUS a poděkování za Vaši sledovanost tohoto webu a sdílení příspěvků od týmu KladrubskePolabi.cz si můžete přehrát BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ CELÉ POSLEDNÍ VOLTIŽNÍ VYSTOUPENÍ “282 CORINZIA” NA JEZDECKÝCH SLAVNOSTECH ZÁMKU KAČINA (KLIKNI)!

Program byl bohatý a tak máte teď možnost vidět alespoň několik postřehů z dalších částí celého dne:

 

 

Malá fotogalerie (snímky získané z videa!)

Děkujeme za Like i sdílení!