Historický úspěch Národního hřebčína mezi světovou jezdeckou špičkou, Cáchy 2017

Národní hřebčín Kladruby nad Labem
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Ve dnech 18.–23. července 2017 reprezentoval Jiří Nesvačil jun. se čtyřspřežím starokladrubských koní z Národního hřebčína Českou republiku na mezinárodní jezdecké události roku: prestižních jezdeckých závodech v německých Cáchách.

Dosáhl zde historického úspěchu – dvou třetích míst v obou parkurech spřežení, která byla podtržena dobrým výsledkem spřežení starokladrubských běloušů v drezuře. Porazili tak jezdce zvučných jmen, jakými jsou např.: Michael Brauchle (GER), Jószef Dobrovitz (HUN) nebo Jérome Voutaz (SUI). 
Jiří Nesvačil jun. se celkově umístil na 21. místě.

VIDEO přehrajete na: https://youtu.be/0aodKpnMnJs (KLIKNI)

Zdroj informací: Facebook stránka Národního hřebčína