Rudolfův pohár Národní hřebčín Kladruby nad Labem - www.KladrubskePolabi.cz

Startují Mezinárodní závody spřežení – Rudolfův pohár

Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Dnešním dnem odstartovaly Mezinárodní závody spřežení v Kladrubech nad Labem. Rudolfův pohár 2016, Memoriál Ing. Jiřího Davida se koná od 21. do 24.4. 2016 v okolí Národního hřebčína již po několikáté.

 

 

Záštitu nad událostí převzali Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství, dále pak Mgr. Daniel Herman, ministr kultury a JUDr. Martin Netolický, hejtman Pardubického kraje.

Dle dostupných informací bylo přihlášeno 77 spřežení z 12-ti zemí, a to nejen z Evropy, ale i USA a Chile. Další informace můžete získat na stránkách Národního hřebčína Kladruby nad Labem (klikni).

Foto-Video postřehy budou doplněny. Pokud máte ke zhlédnutí i Vaše snímky a videa, případně rádi píšete krátké články na toto téma a chcete se s nimi pochlubit tak nám napište a možná právě i Vy naleznete na této stránce své postřehy!