Informace...

Připravované novinky KladrubskePolabi.cz

Zajímavosti & události
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Co nového se připravuje na těchto stránkách?

V tuto chvíli je již k dispozici překladač veškerého textu do vybraného jazyka (přepnutí je v pravém horním rohu stránky)

 

 

 

  • Brzy zde zveřejníme kalendář událostí v okolí, který nyní probíhá testováním a drobným doladěním! Pokud chystáte nějakou událost, stačí nám napsat a přidáme ji do kalendáře! Dozví se o Vás tak další množství lidí nejenom z Kladrub nad Labem a okolí!
  • Po 3 týdnech příprav je před dokončením stránka s přehledy otevírací doby firem a institucí v této lokalitě. Pokud nabízíte služby v okolí Kladrub nad Labem, můžeme Vás zdarma přidat do seznamu…
  • Hledáte brigádníky nebo brigádu? Hledáte dlouhodobou spolupráci a výdělek dle vašich možností? Zapojte se a ihned pište! V současné době se připravuje stránka, kde se dozvíte o nabídce/poptávce služeb, brigády, nebo dlouhodobé spolupráce a zaměstnání v této lokalitě! Napište nám a přidáme Vás zcela zdarma na připravovanou stránku!
  • Píšete rádi? Fotíte rádi? Nebo snad natáčíte videa? Staňte se spolupracovníky tohoto webu! Nabídka platí pro kohokoli! Můžete být student i důchodce! Některá činnost je zdarma, některá placená! Kontaktuje nás!