Informace...

Připravované novinky KladrubskePolabi.cz

Zajímavosti & události
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Co nového se připravuje na těchto stránkách?

V tuto chvíli je již k dispozici překladač veškerého textu do vybraného jazyka (přepnutí je v pravém horním rohu stránky)

 

 

 

  • Brzy zde zveřejníme kalendář událostí v okolí, který nyní probíhá testováním a drobným doladěním! Pokud chystáte nějakou událost, stačí nám napsat a přidáme ji do kalendáře! Dozví se o Vás tak další množství lidí nejenom z Kladrub nad Labem a okolí!
  • Po 3 týdnech příprav je před dokončením stránka s přehledy otevírací doby firem a institucí v této lokalitě. Pokud nabízíte služby v okolí Kladrub nad Labem, můžeme Vás zdarma přidat do seznamu…
  • Hledáte brigádníky nebo brigádu? Hledáte dlouhodobou spolupráci a výdělek dle vašich možností? Zapojte se a ihned pište! V současné době se připravuje stránka, kde se dozvíte o nabídce/poptávce služeb, brigády, nebo dlouhodobé spolupráce a zaměstnání v této lokalitě! Napište nám a přidáme Vás zcela zdarma na připravovanou stránku!
  • Píšete rádi? Fotíte rádi? Nebo snad natáčíte videa? Staňte se spolupracovníky tohoto webu! Nabídka platí pro kohokoli! Můžete být student i důchodce! Některá činnost je zdarma, některá placená! Kontaktuje nás!