Corvus Quartet v Trnávce 2014 - www.KladrubskePolabi.cz

Koncert Corvus Quartet v Trnávce již 17. září 2016!

Zajímavosti & události

V září roku 2014 vystoupilo poprvé v Trnávce v kostele Českobratrské církve evangelické smyčcové hudební těleso Corvus Quartet (video na YouTube je ZDE). Primárius Libor Ježek a cellista David Matoušek jsou členy Komorní filharmonie Pardubice, autor aranží a druhý houslista kvarteta Petr Vrána už je 6 let profesorem na konzervatoři Evangelické akademie v Olomouci a Petr Klas se pohybuje na půdě Základní umělecké školy v Hlinsku.

Corvus Quartet má velmi široký repertoár, od klasické hudby, přes rock, pop, hudbu filmovou, ale i metalovou a minimalistickou. Corvus Quartet přinesl spoustu verzí známých skladeb, např.: Morriconeho “Once upon a Time“ ze známého filmu Tenkrát na Západě, ústřední melodii z filmové série o Angelice, melodii z filmů o Jamesi Bondovi, “Imagine“ Johna Lennona, “Bohemian Rhapsody“ od Queenů, “Stairway to Heaven“ od Led Zeppelin nebo “Nothing Else Matters“ od Metallicy.

Kostel v Trnávce byl tehdy plný a sedělo se i na přistavených židlích. O kvalitě tohoto hudebního seskupení není pochyb, i Vy se můžete přesvědčit:

17.9.2016 od 17:00 hodin opět v Evangelickém kostele v Trnávce

vstupné dobrovolné

Corvus Quartet v Trnávce - plakát - www.KladrubskePolabi.cz

 

Video z roku 2014:

 

Sdílejte tuto stránku s přáteli! Děkujeme!