Video: Den otevřených dveří, Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, 22. leden 2016 (HD)

SŠ chovu koní a jezdectví Kladruby n/L
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

22. leden 2016 byl ve Střední škole chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem “Dnem otevřených dveří”. Zájemci o studium v této nádherné lokalitě Kladrubského Polabí navštěvují školu s velkým zájmem. Krátké video z tohoto dne Vám přinášíme právě teď.

 

 

Ke zhlédnutí byl nejen prostor samotné školy a přilehlých budov, ale i jezdecká hala střední školy, kde probíhá výcvik jízdy. Stáje pro koně v areálu Národního hřebčína s praktickým ošetřováním koní studenty Vám ve videu také neuteče!

Poznámka: video obsahuje pouze hudbu a drobné autentické zvuky, proto nebude doplněno titulky pro neslyšící…

Ostatní prcoviště odborného výcviku, akce i další dny otevřených dveří a množství jiných důležitých informací naleznete na oficiálních webových stránkách Střední školy chovu koní a jezdectví (klikni na název školy)