Liga zemědělských škol 2016, Kladruby nad Labem - Kolesa, Střední škola chovu koní a jezdectví

Liga zemědělských škol 2016

SŠ chovu koní a jezdectví Kladruby n/L
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Liga zemědělských škol, kterou 27. dubna 2016 pořádala Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem na závodišti Vasury v přilehlé obci Kolesa, měla jako každoročně velkou účast.

Těchto závodů, které se pořádají po celé republice postupně na všech středních zemědělských školách, se účastní zástupci jednotlivých škol.

Pravidla jsou jednoznačně daná a naše kamera se na tuto událost zajela podívat. Sestřih několika záběrů máte možnost zhlédnout na následujícím videu:

 

 

Byli jsme upozorněni, že několik dalších záběrů z této události bylo možné vidět v TV a je možné se na ně podívat v archivu odvysílaného televizního zpravodajství České televize  (klikni na odkaz a záběry jsou ve sportovní části archivního videa v čase 3:50)

 

Jak se Vám líbila tato událost? Máte fotografie, videa, nebo další postřehy? Pište do komentářů a sdílejte s přáteli.