Taktické cvičení PO - obec Semín, www.KladrubskePolabi.cz Jaroslav Smékal

“Ztracená” dívka byla nalezena…

SDH Kladruby nad Labem
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

“Ztratila se 8-mi letá dívka. Na sobě by měla mít šedivé kalhoty, modré tričko, růžovou čepici…”

To bylo hlášení hned v úvodu taktického cvičení jednotek požární ochrany územního odboru Pardubice.

Autokemp v Semíně se tak stal v sobotu 30. července 2016 centrem celého dění. Jednotky z celého okolí byly vyslány na předem vytipovaná místa v okolí. Lesní porost byl prohledáván desítkami hasičů a do akce se na místním koupališti zapojili i potápěči z Pardubic. Dívku se podařilo v pořádku nalézt v nedalekém lese a celá akce tak skončila úspěchem.

 

Několik záběrů z celého taktického cvičení Vám přinášíme právě teď v krátkém videu: 

 

Děkujeme AutoKempu Semín za souhlas se zveřejněním našeho příspěvku s foto a audiovizuálním záznamem z prostoru kempu!

Jednotky, které se účastnily tohoto taktického cvičení: SDH Rohovládova Bělá, SDH Lipoltice, SDH Zdechovice, SDH Břehy, SDH Řečany nad Labem, SDH Přelouč, SDH Kladruby nad Labem, SDH Choltice, HZS Pardubicekého kraje

Fotogalerie:

Byli jste účastníky tohoto cvičení? Našli jste nějakou nepřesnost v našem textu? Měli jste možnost vidět množství techniky, která se u autokempu seřadila? Jaké máte pocity, názory a postřehy z této události? Sdílejte tento článek s přáteli a pište vaše postřehy do komentářů! Děkujeme!

Byli jste účastníky cvičení a chcete fotky a video získat ZDARMA na Váš web? Kontaktujte mne! Poskytnu Vám potřebné informace… Jaroslav Smékal