Trnávka v Kladrubech nad Labem, Jaroslav Smékal, http://www.KladrubskePolabi.cz

Trnávka v Kladrubech nad Labem

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

V roce 2015 navštívili obyvatelé Kladrub nad Labem a přidružených obcí nedalekou obec Trnávka. Video z dané návštěvy si můžete přehrát na této stránce (klikni).

16. června 2016 se opačná návštěva uskutečnila v Kladrubech nad Labem. Obyvatelé obce Trnávka navštívili nejen obecní úřad, ale i mateřskou školu “Hříbátka”. Zastavili se i u nedaleké pošty, parku u hřebčína, rozhlídkové věže, památné kapličky a nesměla chybět ani návštěva zdejší Střední školy chovu koní a jezdectví. Návštěva Kladrub nad Labem byla ukončena opět na obecním úřadě, kde kromě přátelského povídání byl pořízen i zápis do místní obecní kroniky.

Video z celé této návštěvy občanů Trnávky v Kladrubech nad Labem Vám s laskavým souhlasem Obce Trnávka přinášíme i na náš web:

 

 

FOTOgrafie z této události můžete vidět na externí stránce: ZDE (klikni)

 

Účastnili jste se této událostí? Sdílejte stránku s přáteli a pište do komentářů Vaše zážitky a postřehy. Děkujeme Vám!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *