Nativia Challenge - Kladrubske Polabi Jaroslav Smekal

Nativia Challenge – běh se psem

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Také Vás nebaví sportovat jen tak osamoceně? Zkuste to s Vaším čtyřnohým miláčkem!

Příznivci běhu se psem nesměli chybět 14. května 2016 na kolbišti Vasury Kolesa, kde si dali dostaveníčko nejen příznivci tohoto sportu, ale i množství turistů.

 

Toto video LZE SPONZOROVAT (kontaktujte nás)

Titulky pro neslyšící zapnete v pravém dolním rohu videa…

Akce s názvem Nativia Challenge získává čím dál více příznivců, a tak kromě online videa z této události Vám přinášíme ještě několik základních informací, o které jsme požádali Šimona Cipra, který patří mezi pořadatele této zajímavé události:

Tady jsme na závodech běhu se psem, které se jmenují Nativia Challenge. Je to největší závod běhu se psem v České republice. Máme strašnou radost, že letos jsme opět překonali účastnický rekord. Závodníků tady máme ke 160-ti, což je bezvadný, že dorazili lidé ze všech koutů republiky. Celý závod je rozdělen do čtyř kategorií. Jednak na muže a ženy a jednak podle hmotnosti psa, aby dostali šanci i ti menší psi, kteří váží do 20-ti kilogramů. Z toho důvodu se to rozpadá na čtyři kategorie. Zvlášť hodnotíme kategorii dorostenců a juniorů, aby i budoucí generace závodníků měly šanci a mohly se umístit.

Běháte se svým čtyřnohým miláčkem? Byli jste účastníky této události? Pište do komentářů a nezapomeňte sdílet se svými přáteli.