Setkání obcí Kladruby a odvozených názvů v obci Kladruby nad Labem, 26. květen 2016

Kladruby v Kladrubech nad Labem

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Labe, pastviny, nádherní koně. To jsou Kladruby nad Labem.
26-tého května se zde setkali zástupci obcí příbuzných názvů.

Toto historicky první setkání započalo na obecním úřadě, kde kromě vřelého přivítání byly vzájemně předány dárky a nesměl chybět ani zápis do obecní kroniky. Úvodního slova se ujala starostka obce Ing. Lenka Gotthardová.

Titulky pro neslyšící a nedoslýchavé osoby BUDOU DOPLNĚNY!

 

Po zahájení setkání se zástupci jednotlivých obcí přesunuli do nedalekého Císařského hostince, kde v krátké prezentaci představili své obce a města.

O historii zrodu názvu Kladruby a samotné obci vyprávěla Ing. Lenka Gotthardová. Slova týkající se historie i současnosti Národního hřebčína se ujal Ing. Jiří Machek, ředitel Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem.

Odpolední program pokračoval prohlídkou zrekonstruovaného hřebčína, kostela i přilehlého zámku.

Jak se Vám v Kladrubech nad Labem líbilo? Co říkáte na historicky první setkání obcí s názvem Kladruby a odvozených názvů? Přidejte svůj komentář pod video a sdílejte s přáteli!