Dětské rybářské závody Labské Chrčice 2016 - ww.KladrubskePolabi.cz, www.JaroslavSmekal.cz, www.4production.cz

Dětské rybářské závody – Labské Chrčice

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Sobota 7. května 2016 byla dnem konání již druhého ročníku dětských rybářských závodů v obci Labské Chrčice.

Hasičská nádrž se změnila k nepoznání a byla obsazena rybáři nejen těmi nejmenšími. Rodiče dohlíželi i pomáhali, a tak bylo o úlovky postaráno.

Toto video lze SPONZOROVAT (napište nám)

Titulky pro neslyšící zapnete v pravém dolním rohu videa!

VIDEOzpravodaj s upoutávkou (klikni)

 

Každý i sebemenší úlovek byl precizně změřen – obodován a zapsán. Po několika vyčerpávajících hodinách těžké dřiny přišlo k chuti i něco k zakousnutí. V mezičase byly sečteny všechny údaje a připraveno vyhodnocení, při kterém se díky obci a sponzorům předávaly velmi zajímavé ceny. Pro vítěze tak byl připraven nejeden rybářský prut, vezírek, ale i háčky a mnohé další potřebné rybářské vybavení.

Po úspěchu letošních rybářů se mají obyvatelé temných hlubin čeho obávat. Na ten příští ročník se ně chystají opravdoví a o rok starší rybáři se svou nově vyhranou výbavou…