Den starokladrubského koně se zlatým kočárem

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.facebook.com/JaroslavSmekal ,https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Den starokladrubského koně se zlatým kočárem královské rodiny z Dánska se uskutečnil 28. května 2016 na nádvoří Národního hřebčína Kladruby nad Labem.

Několik prvních foto-video postřehů Vám přinášíme již nyní.

Sledujte tento web a zadejte svůj e-mail do formuláře vpravo! Budeme Vás zpravodajem informovat o videu a dalších zajímavostech nejen z této události!

 

Malá upoutávka na PŘIPRAVOVANÉ VIDEO:

(PŘIPRAVOVANÉ VIDEO MŮŽETE SPONZOROVAT – kontaktujte nás! )

Ceny sponzoringu připravovaného videa:

  • logo před nebo za videem: 1 500,- Kč
  • logo ve videu a webové stránce KP s videem, web odkaz na YouTube u videa: 3 500,- Kč
  • logo/animace uprostřed videa: 5 000,- Kč

Nejsem plátce DPH…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *