Video: Pastvina – NÁRODNÍ HŘEBČÍN KLADRUBY NAD LABEM, TimeLapse, 4K, Nokia N8

Video postřehy Kladrubské Polabí
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Pastvina – NÁRODNÍ HŘEBČÍN, Kladruby nad Labem, časosběrné video (TimeLapse) ve 4K (UltraHD) rozlišení, Nokia N8

Krásný prázdninový den zachytilo toto časosběrné video (TimeLapse). Tentokráte je použit mobilní telefon Nokia N8 vyrobený již v roce 2008.

Toto video bylo původně pořízeno pro testování 4K rozlišení s využitím mobilního telefonu. Nedalo nám to a podělíme se s Vámi o podívanou s jemným ostrým obrazem ve skutku hodně vysokém rozlišení videa 3860 x 2160 bodů. Pokud chcete vidět video v maximální kvalitě, přepněte nastavení v pravém dolním rohu videa na maximální možné 4K! Neopomeňte, že pokud máte pomalý internet a pomalejší počítač, tak se Vám video ve 4K bude pravděpodobně zasekávat!

Experimentujete také s videem? Ptáte se jak na časosběr? Sdílejte toto video a přidávejte komentáře!

Kamera: Jaroslav Smékal, www.KladrubskePolabi.cz & www.4production.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , http://pocasi.4production.cz , www.videokronika.eu

Další videa nejen z okolí Kladrub nad Labem naleznete na www.YouTube.com/JaroslavSmekal