Video: VII. propagační jízda hasičů, 3. červenec 2015, Kladruby nad Labem (HD+titulky)

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Video: VII. propagační jízda hasičů, Kladruby nad Labem, 3. červenec 2015 (HD+titulky)

VII. propagační jízda hasičů u příležitosti V. sjezdu sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

 

 

 Titulky pro neslyšící zapnete v pravém dolním rohu videa!

 

     Netradiční průjezd krásných historických hasičských vozidel mířících z Ostravy do Pardubic byl k vidění 3. července 2015 krátce po poledni v Kladrubech nad Labem. Za doprovodu koňského dvojspřeží byla hasičská historická vozidla uvítána v této obci.

 

     Velitel hasičů podal hlášení paní starostce ing. Lence Gotthardové před nastoupenou jednotkou a následovalo slavnostní vzájemné předávání ozdobných stuh. Přišli se podívat nejen občané Kladrub, ale i obyvatelé okolních obcí a děti z místní mateřské školky si vyzkoušely, jak se v takovém hasičském veteránu sedí.

 

     Cesta těchto vzácných automobilů byla dlouhá a tak zastávka u obecního úřadu trvala jen několik minut. Přesto se nám podařilo zachytit tyto vzácné okamžiky nejen mobilním telefonem Nokia Lumia, ale i digitáním fotoaparátem. Fotografie a videozáznam pro další zpracování poskytla Vendula Šoltová. Děkujeme!

 

Z dodaného materiálu video vyrobil: Jaroslav Smékal, www.KladrubskePolabi.cz & www.4production.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , http://pocasi.4production.cz , www.videokronika.eu

Další videa nejen z okolí Kladrub nad Labem naleznete na www.YouTube.com/JaroslavSmekal