Video: VII. propagační jízda hasičů, 3. červenec 2015, Kladruby nad Labem (HD+titulky)

Nezařazené
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Video: VII. propagační jízda hasičů, Kladruby nad Labem, 3. červenec 2015 (HD+titulky)

VII. propagační jízda hasičů u příležitosti V. sjezdu sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

 

 

 Titulky pro neslyšící zapnete v pravém dolním rohu videa!

 

     Netradiční průjezd krásných historických hasičských vozidel mířících z Ostravy do Pardubic byl k vidění 3. července 2015 krátce po poledni v Kladrubech nad Labem. Za doprovodu koňského dvojspřeží byla hasičská historická vozidla uvítána v této obci.

 

     Velitel hasičů podal hlášení paní starostce ing. Lence Gotthardové před nastoupenou jednotkou a následovalo slavnostní vzájemné předávání ozdobných stuh. Přišli se podívat nejen občané Kladrub, ale i obyvatelé okolních obcí a děti z místní mateřské školky si vyzkoušely, jak se v takovém hasičském veteránu sedí.

 

     Cesta těchto vzácných automobilů byla dlouhá a tak zastávka u obecního úřadu trvala jen několik minut. Přesto se nám podařilo zachytit tyto vzácné okamžiky nejen mobilním telefonem Nokia Lumia, ale i digitáním fotoaparátem. Fotografie a videozáznam pro další zpracování poskytla Vendula Šoltová. Děkujeme!

 

Z dodaného materiálu video vyrobil: Jaroslav Smékal, www.KladrubskePolabi.cz & www.4production.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , http://pocasi.4production.cz , www.videokronika.eu

Další videa nejen z okolí Kladrub nad Labem naleznete na www.YouTube.com/JaroslavSmekal