Video: Rozsvícení vánočního stromu, Kladruby nad Labem, 27.listopad 2015

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

27. listopad 2015 byl ve znamení tradičního slavnostního rozsvícení vánočního stromu v Kladrubech nad Labem.

Zahájení se ujala starostka obce Kladruby nad Labem, paní Ing. Lenka Gotthardová, která přivítala všechny příchozí. První vystoupení patřilo těm nejmenším z místní mateřské školy pod vedením paní ředitelky Marcely Ženaté.

(Titulky pro neslyšící budou doplněny!)

Po vystoupení mateřské školky měli diváci další možnost poslechnout si písničky v podání Adámka Heteše. Jménem zastupitelstva paní starostka poděkovala všem lidem, firmám a organizacím, které se po celý rok podílí na běhu všech čtyř obcí.

Rozsvícení stromu přijel podpořit i sbor Českobratrské církve evangelické z nedaleké Trnávky s panem farářem Ing. Milošem Hübnerem, který úvodem pronesl několik slov na téma advent.

Celý večer proběhl v klidném adventním duchu a my Vám přejeme krásné prožití svátků vánočních a úspěšný vstup do nového roku.

Sdílejte toto video s přáteli a pište Vaše postřehy do komentářů! Těšíme se na Vás!

1 thought on “Video: Rozsvícení vánočního stromu, Kladruby nad Labem, 27.listopad 2015

Comments are closed.