Kurz vánočních dekorací, Kladruby nad Labem 2015

Video: Kurz vánočních dekorací

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

21. listopad 2015 se stal na obecním úřadě v Kladrubech nad Labem dnem kurzu vánočních dekorací. Po úspěšném jarním kurzu, který se setkal s velkým zájmem, přijela opět paní Jitka Folbrechtová a společně s paní místostarostkou Věrou Vnenčákovou byl připraven další zajímavý den s blížícím se tématem Vánoc.

Titulky pro neslyšící budou doplněny!

Kurz byl určen nejen pro občany Kladrub nad Labem, ale i zájemce z okolí. Absolvovali ho nejen Ti nejmenší a začínající, ale i Ti zkušení. Dekorace byly v zasedací místnosti obecního úřadu  tvořeny po celý den.

Pro internetové diváky poskytla p. Folbrechtová malý návod na výrobu barevného hedvábného šálu. Návod je součástí videa!

Většina výrobků byla charitativně darována místní mateřské školce, která je za několik dnů nabídne k prodeji na místním jarmarku. Ten bude součástí slavnostního rozsvícení vánočního stromu, a to v pátek 27. listopadu od 17 hodin před obecním úřadem, kde si tyto výrobky budete moci i prohlédnout spolu s výrobky mateřské školky, místní Střední školy chovu koní a jezdectví, chráněné dílny z Přelouče a dalších účastníků předvánoční kulturní akce.

Těšíme se na další kurz, který přinese jistě další pohled na dekorace tvořené již za dob našich prababiček…

Malé mobilní fotografické postřehy:

 

 

Zdroj základních informací z webu OÚ Kladruby nad Labem doplnil J. Smékal

1 thought on “Video: Kurz vánočních dekorací

Comments are closed.