Video: Koncert Virtuosi di Praga a Myšáci, kostel Kladruby nad Labem (HD)

Nezařazené
Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at JaroslavSmekal.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem je projekt rozšíření podpory pro osoby neslyšící, nedoslýchavé a v přípravě i podpora pro osoby se slepotou.
Weby a náhledová videa z praxe: https://www.JaroslavSmekal.cz , https://www.TitulkyProNeslysici.cz ,
https://www.KladrubskePolabi.cz , https://www.facebook.com/JaroslavSmekalCZ ,https://www.youtube.com/jaroslavsmekal
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

Páteční večer 4. prosince 2015 byl kostel svatého Václava a Leopolda zaplněn do posledního místa. Pozvání přijal malý komorní sbor členů Virtuosi di Praga a dětský pěvecký sbor Myšáci.

Úvodního slova se ujal ředitel Národního hřebčína Kladruby nad Labem, pan Ing. Jiří Machek. Předvánoční atmosféru navodila následně i paní starostka Ing. Lenka Gotthardová.

(titulky pro neslyšící budou doplněny!)

Dirigent, pan Oldřich Vlček, požádal v průběhu večera své hosty o rozsvícení jednotlivých svící na adventním věnci a hudebnímu vystoupení tak již nic nebránilo. Ke známým vánočním koledám se mohli svým zpěvem přidat také návštěvníci koncertu. Vy si s námi vychutnejte skladby, které zněly po celý večer.

Malá fotogalerie:

Foto: Vendula Šoltová & Jaroslav Smékal

Jak se Vám koncert líbil? Sdílejte a pište do komentářů!

 

1 thought on “Video: Koncert Virtuosi di Praga a Myšáci, kostel Kladruby nad Labem (HD)

Comments are closed.