15. sraz vojenské historické techniky, Semín

Najdete mne:

Jaroslav Smékal

Foto - Video & Online Marketing at 4production.cz & TitulkyProNeslysici.cz
Od roku 1984se zajímá o "obraz" jako takový, specielně fotografii. O 15 let později se záliba rozšířila i o oblast videa. Přibližně od roku 2008 se k oblasti foto a video přidal zájem o online video, internetový video marketing, video komunikaci. Nadále se věnuje vzdělávání v tématech online videa a komunikace i s video podporou pro neslyšící a nedoslýchavé občany.
Výsledkem dlouholetého získávání informací i praxe při řešení jednotlivých zakázek klientů nejen z řad běžných podnikatelů, ale i mezinárodních firem jsou vzdělávací projekty pro začínající a drobné živnostníky.
Weby a náhledová videa z praxe: http://www.4production.cz , www.KladrubskePolabi.cz , www.centrum-video-komunikace.cz , www.videokronika.eu , www.selficko.com , https://www.youtube.com/user/jaroslavsmekal/playlists
Jaroslav Smékal
Najdete mne:

16. červenec 2016 byl jedním ze 3 dnů, kdy bylo možné vidět vojenskou historickou techniku vedenou pod rukama jejich příznivců. Již 15. sraz KVHT Labe bylo možné navštívit v obci Semín. Nejen v samotné obci, ale i po celém okolí bylo vidět zajímavou techniku různého data i místa výroby.

Podívejte se s námi na malý sestřih několika okamžiků z této události!

Video bylo vyrobeno partnerským videostudiem a je zde zvěřejněno s jeho souhlasem.

 

 

Poznámka: Video není vyrobeno v naší produkci, proto neobsahuje zcela automaticky titulky pro neslyšící.

Web KVHT Labe můžete navštívit ZDE!

 

Sdílejte tuto stránku s přáteli a pište do komentářů Vaše postřehy a zážitky z této události! Děkujeme!